MÖBLER / Bord / Soffbord 7336631
nr 733 6631
Soffbord
Butlers Tray, längd: 122, djup: 92, höjd: 49
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 januari 2012
kl 17:20:09
300 kr
150 kr
250 kr